ELIMINACJE:
Powiatowe 01-15
kwietnia 2005
Wojewódzkie 22-28 kwietnia 2005
Ogólnopolskie w Sali Koncertowej Filharmonii Częstochowskiej 16 maja 2005
Program I Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego w Częstochowie
Prowadzenie Koncertów - Beata Młynarczyk
08.00 - Koncert konkursowy z udziałem laureatów wojewódzkich IV kategorii wiekowej 16 - 19 lat
województwo dolnośląskie - Szymon Jarema - instruktor Jadwiga Bursztyn-Dybowska
województwo kujawsko - pomorskie - Mateusz Antoniak - instruktor Zbigniew Sławiński
województwo lubelskie - Damian Sak - instruktor Zdzisław Hacia
województwo łódzkie - Rafał Sankiewicz - instruktor Henryk Wesołowski
województwo małopolskie - Grzegorz Potoniec - instruktor Józef Biel
województwo mazowieckie - Michał Gosławski - instruktor Roman Rudowski
województwo opolskie - Sebastian Mróz - instruktor Roman Gil
województwo podkarpackie - Michał Pietraszek - instruktor Andrzej Ślisz
województwo pomorskie - Małgorzata Paczesna - instruktor Jerzy Kiciński
województwo śląskie - Maciej Gucik - instruktor Waldemar Halfar
województwo śląskie - Bartosz Bezegłów - instruktor Dariusz Kempny
województwo śląskie - Adam Juraszek - instruktor Michał Gajda
województwo świętokrzyskie - Sylwia Paprot - instruktor Mirosław Kurzyński
województwo warmińsko - mazurskie - Marcin Mańko - instruktor Jacek Kwiatkowski
województwo wielkopolskie - Łukasz Kornacki - instruktor Sławomir Moch
województwo zachodniopomorskie - Michał Reszke - instruktor Bogusław Reszke
10.30 - Koncert konkursowy z udziałem laureatów wojewódzkich III kategorii wiekowej 13 - 15 lat
województwo dolnośląskie - Adrian Drozd - instruktor Maciej Wołujewicz
województwo kujawsko - pomorskie - Michał Jułga - instruktor Zbigniew Sławiński
województwo lubelskie - Jakub Skroban - instruktor Zdzisław Hacia
województwo łódzkie - Konrad Kuchciak - instruktor Piotr Kudyba
województwo małopolskie - Mateusz Maślanka - instruktor Stanisław Mądry
województwo mazowieckie - Maciej Betliński - instruktor Anna Bućko
województwo opolskie - Kamil Baron - instruktor Roman Gil
województwo podkarpackie - Mateusz Bober - instruktor Wiesław Występek
województwo podlaskie - Agnieszka Gregorowicz - instruktor Grzegorz Sobczak
województwo pomorskie - Damian Dorosz - instruktor Lucyna Gawińska
województwo śląskie - Agata Cichos - instruktor Bogdan Kotowski
województwo świętokrzyskie - Izabela Herczyńska - instruktor Mieczysław Król
województwo warmińsko - mazurskie - Ligia Król - instruktor Katarzyna Panicz
województwo wielkopolskie - Waldemar Bajak - instruktor Sławomir Moch
województwo zachodniopomorskie - Agata Gut - instruktor Bogusław Reszke
województwo opolskie - Przemysław Panek - instruktor Artur Krzęć
13.00 - Koncert konkursowy z udziałem laureatów wojewódzkich II kategorii wiekowej 10 - 12 lat
województwo dolnośląskie - Roman Lechnio - instruktor Krzysztof Michalski
województwo kujawsko - pomorskie - Jagoda Lewandowska - instruktor Paweł Błażejewski
województwo lubelskie - Damian Mazur - instruktor Zdzisław Hacia
województwo łódzkie - Wiktor Wiśniewski - instruktor Henryk Wesołowski
województwo małopolskie - Dorota Lebda - instruktor Danuta Pieronkiewicz
województwo mazowieckie - Kamil Syzdoł - instruktor Arkadiusz Białek
województwo opolskie - Patrycja Topoła - instruktor Zbigniew Szpikowski
województwo podkarpackie - Dawid Pijanka - instruktor Zbigniew Środoń
województwo pomorskie - Alicja Lasocka - instruktor Jerzy Kiciński
województwo śląskie - Magdalena Sontowska - instruktor Waldemar Halfar
województwo świętokrzyskie - Seweryn Poniewierski - instruktor Mirosław Kurzyński
województwo warmińsko - mazurskie - Tomasz Krakowski - instruktor Rafał Gajewski
województwo wielkopolskie - Marcin Miłek - instruktor Henryka Iglewska - Mocek
województwo zachodniopomorskie - Adrianna Szabałowska - instruktor Monika Wielgus
15.30 - Koncert konkursowy z udziałem laureatów wojewódzkich I kategorii wiekowej do 9 lat
województwo dolnośląskie - Kamil Popławski - instruktor Bogdan Uchmanowicz
województwo kujawsko - pomorskie - Katarzyna Zawodniak - instruktor Zbigniew Sławiński
województwo lubelskie - Grzegorz Nowacki - instruktor Mariusz Gumiela
województwo łódzkie - Jakub Kaczanowski - instruktor Roman Nowak
województwo małopolskie - Patryk Wolak - instruktor Agata Godawska - Nicpońska
województwo mazowieckie - Michał Morawski - instruktor Dariusz Bućko
województwo opolskie - Bartek Korbus - instruktor Roman Gil
województwo podkarpackie - Szymon Biel - instruktor Adrian Adamski
województwo pomorskie - Jakub Kozian - instruktor Lucyna Gawińska
województwo śląskie - Monika Mosiołek - instruktor Olga Wowkotrub
województwo świętokrzyskie - Rafał Pająk - instruktor Ewa Krakowiak
województwo warmińsko - mazurskie - Katarzyna Krajewska - instruktor Rafał Gajewski
województwo wielkopolskie - Mateusz Gryndziński - instruktor Agnieszka Chudaś
17.00 - Spotkanie z wykonawcami i instruktorami w Sali Kameralnej Filharmonii Częstochowskiej.
Wręczenie dyplomów za udział w I Ogólnopolskim Konkursie Keyboardowym wszystkim wykonawcom oraz zgłoszonym instruktorom.
18.00 - Koncert Galowy
I część
BO HEART - Yamaha Clavinova CVP309, CLP Designe 01
Bo Heart - kanadyjski kompozytor, aranżer, doskonały muzyk i wokalista. Prezenter firmy Yamaha w Europie i Ameryce Południowej.
Przerwa
II część
Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i dyplomów laureatom oraz instruktorowi roku 2005
Koncert laureatów
STRUKTURA POWIATOWA I WOJEWÓDZKA
I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KEYBOARDOWEGO CZĘSTOCHOWA 2005