Regionalny Ośrodek Kultury 42-217 Częstochowa ul. Ogińskiego 13a tel./fax (034) 324-94-81; 324-46-51 p. Ireneusz Barton
www.rok.czestochowa.pl Przesłuchania 25 kwietnia 2005 godz. 9.00
Laureaci przesłuchań wojewódzkich:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Monika Mosiołek
II miejsce - Karol Ledwoń
III miejsce - Szymon Zygoń
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Magdalena Sontowska
II miejsce - Mikołaj Wypych
III miejsce - Magdalena Paprotny
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Agata Cichos
II miejsce - Krystian Koczułap
III miejsce - Szymon Jeziorko
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Maciej Gucik
I miejsce - Bartosz Bezegłów
I miejsce - Adam Juraszek
II miejsce - Agnieszka Grygier
III miejsce - Anna Bula
WOJEWÓDZTWO
ŚLĄSKIE - PRZESŁUCHANIA POWIATOWE
Ośrodek Kultury 42-500 Będzin ul. Małachowskiego 43
tel. (032) 267-34-62 Zgłoszenia do 04 kwietnia 2005 Przesłuchania 12 kwietnia 2005 godz. 9.00
Laureaci przesłuchań powiatowych:
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Magdalena Paprotny
II miejsce - Marcin Słowiński
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Agata Cichos
II miejsce - Mateusz Bartosz
III miejsce - Adrianna Pypłacz
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Anna Bula
II miejsce - Konrad Szlęzak
III miejsce - Agnieszka Grygier
Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" 43-400 Cieszyn Rynek 12
tel./fax (033) 851-25-20 Zgłoszenia do końca marca. cok@region.cieszyn.pl Przesłuchania 13 kwietnia godz. 9.00
Laureaci przesłuchań powiatowych:
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Adam Rucki
II miejsce - Filip Karolonek
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Dawid Łuczak
II miejsce - Kamil Małyjurek
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Rafał Porzycki
Regionalny Ośrodek Kultury 42-217 Częstochowa ul. Ogińskiego 13a
tel./fax (034) 324-94-81; 324-46-51 p. Ireneusz Barton www.rok.czestochowa.pl Przesłuchania 11 kwietnia 2005 w godz. 9.00-15.00
Zgłoszenia do 6 kwietnia 2005
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Nina Wyrzykowska
II miejsce - Monika Mosiołek
III miejsce - Szymon Zygoń
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Mikołaj Wypych
II miejsce - Kamil Podlejski
III miejsce - Justyna Jędras
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Sonia Leszczyńska
II miejsce - Tomasz Szymczyk
III miejsce - Paweł Świeży
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Kamil Flak
II miejsce - Dorota Feliks
III miejsce - Katarzyna Czaińska
Miejski Ośrodek Kultury 42-100 Kłobuck ul. Targowa 1
tel. (034) 317-29-91 p. Andrzej Jelonek www.mok-klobuck.prv.pl Przesłuchania 1 kwietnia 2005 godz. 10.00
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Adrian Gzik
II miejsce - Katarzyna Kotara
III miejsce - Magdalena Sady
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Konrad Gzik
II miejsce - Kamil Majchrzak
III miejsce - Patrycja Topoła
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Mateusz Wierus
II miejsce - Anna Bednarska
III miejsce - Marek Walczak
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Wojciech Smyła
II miejsce - Katarzyna Zawada
III miejsce - Jowita Sosnowska
Miejski Dom Kultury 42-700 Lubliniec ul. Plebiscytowa 9
tel. (034) 356-29-31 p. Dariusz Myrcik www.mdk.lubliniec.pl Przesłuchania 14 kwietnia godz. 10.00
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Krzysztof Wrenczycki
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Patrycja Pruska
II miejsce - Michalina Janik
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Łukasza Thomann
II miejsce - Marcin Bartocha
Miejski Dom Kultury 42-300 Myszków ul. 3 Maja 15
tel. (034) 313-26-59 p. Tomasz Motylewski www.mdk.myszkow.pl Przesłuchania 13 kwietnia 2005 godz. 10.00 Termin przesunięty z 8 kwietnia 2005 godz. 9.00
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Piotr Wikliński
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Jakub Masłoń
II miejsce - Dawid Pytlarz
III miejsce - Aleksandra Kalina
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Karolina Bielak
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Huras Adrianna
II miejsce - Szymon Michalski
Dom Kultury 44-206 Rybnik-Chwałowice ul. 1 Maja 95
tel. (032) 421-62-22; 433-28-52 p. Michał Wojaczek, Danuta Adamczyk dk_chwalowice@um.rybnik.pl Przesłuchania 14 kwietnia 2005 godz. 10.00
Zgłoszenia do 5 kwietnia 2005
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Karol Ledwoń
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Magdalena Sontowska
II miejsce - Grzegorz Bocz
III kategoria wiekowa 1992-1990
II miejsce - Krystian Koczułap
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Maciej Gucik
II miejsce - Bartosz Bezegłów
II miejsce - Adam Juraszek
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury 42-440 Ogrodzieniec pl. Wolności 24
tel. (032) 673-20-44 p. Marek Wożniak Przesłuchania 15 kwietnia 2005 godz. 11.00-14.00, 15.00-18.00
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Joanna Sokołowska
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Szymon Jeziorko
II miejsce - Maciej Sokołowski
IV kategoria wiekowa 1989-1986
I miejsce - Izabela Pytel
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 "Jordan" 42-600 Tarnowskie Góry ul. Gliwicka 36
tel. (032) 285-29-74 p. Grażyna Maronna Przesłuchania 11 kwietnia 2005 w godz. 15.00-20.00 Zgłoszenia do 5 kwietnia 2005 Termin przesunięty z 8 kwietnia 2005
Laureaci przesłuchań powiatowych:
I kategoria wiekowa do 1996
I miejsce - Kamila Ibrom
II miejsce - Weronika Bendkowska
III miejsce - Michalina Nowaczyk
II kategoria wiekowa 1995-1993
I miejsce - Kamil Wojewódka
II miejsce - Anna Rajnisz
III miejsce - Paweł Kurek
III kategoria wiekowa 1992-1990
I miejsce - Szymon Zok
II miejsce - Agnieszka Nir
III miejsce - Agnieszka Kiełbowicz